آموزش خرید پلکسیپامنار یکی از مراکز معتبر فروش پلکسی بوده و نام این مجموعه برگرفته از خیابان پامنار تهران می باشد که دفتر مرکزی فروشگاه پامنار نیز در این خیابان واقع شده است. این مجموعه فعالیت در زمینه فروش پلکسی را از سال ها پیش شروع کرده است و اکنون یکی از بزرگ ترین مراکز فروش در خیابان پامنار می باشد. در این مجموعه انواع مختلف مات، شفاف و آینه ای پلکسی به فروش می رسد. می توانید جهت خرید و مشاوره رایگان با همکاران ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

از محصولات مهم پلکسی گلاس که در پامنار به فروش می رسد می توان موارد زیر را نام برد:

فروش پلکسی گلاس ۳ میل پامنار
پلکسی ۳ میل پامنار یک صفحه کاملا شفاف پلاستیکی با ضخامت ۳ میلی متر است که ظاهری مانند شیشه دارد و برای کاربرد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. تنها مورادی که ترجیحا بهتر است از این نوع محصول استفاده نشود در کاربرد با حرارت می باشد زیرا به دلیل ضخامت کم ممکن است شکل ظاهری خود را از دست بدهد.اغلب از این محصول برای درست کردن سایبان باغ و شیشه پنجره ها و همچنین ساخت تندیس ها و به طور کل برای کارهایی که ظرافت بیشتری دارند استفاده می شود.

این محصول با قیمت مناسب و کیفیت عالی در ابعاد مختلف به فروش می رسد. ما کیفیت و دوام این محصول را تضمین می کنیم و در صورت بروز مشکل، کارشناسان ما تمام تلاش خود را برای رفع مشکل و رضایت مشتریان عزیز به کار می برند.

ویژگی ها

برخی از ویژگی های پلکسی ۳ میل عبارتند از:

۳۰ برابر قوی تر از شیشه
۵۰% سبک تر ازشیشه
شفافیت بیشتر نسبت به شیشه معمولی
قابل بازیافت
دارای محافظ اشعه UV
مقاومت بالا در برابر ضربه
مزایا

برخی از مزایای read more این محصول عبارتند از:

ارزان به فروش می رسد
جایگزین مناسبی برای شیشه پنجره های کوچک تر
از لحاظ ضخامت اغلب در زیباسازی مناسب است
معایب

به دلیل ضخامت کم زود شکسته می شود
در پنجره بزرگ و صفحات با ابعاد بزرگ توصیه نمی شود

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *